Спільнота КТДС вітає владику Миколу Семенишина із єпископською хіротонією !

Спільнота КТДС вітає владику Миколу Семенишина із єпископською хіротонією !
Лютий 15 18:08 2023 коментарів 209 переглядів

Сьогодні, 15 лютого 2023 року Божого, у день свята Стрітення Господнього, в Архикатедральному і митрополичому соборі Восересіння Христового м.Івано-Франківська, відбулись єпископські свячення владики Миколи Семенишина. Хіротонію нового архиєрея звершив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ у співслужінні із владикою Володимиром Війтишиним, архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським і владикою Богданом Дзюрахом, апостольським екзархом у Німеччині та країнах Скандинавії. Також на богослужінні були присутні і багато інших єпископів, духовенства та вірних нашої церкви, які чисельно прибули із України та з-за кордону.

Усією семінарійною спільнотою щиро вітаємо нововисвяченого архиєрея та при цій нагоді дякуємо йому за жертовне служіння як духівника і викладача у Київській духовній семінарії в Княжичах, яке владика Микола сповняв від 1 вересня 2017 року і аж до моменту осягнення повноти священства у єпископському рукоположенні !

Бажаємо Вам завжди отримувати із невичерпного джерела Божої любові, необхідну кількість сил для сповнення усіх покладених на Вас церквою завдань, які допомагатимуть людям краще відкривати для себе Ісусове світло !
Нехай Всемилостивий Господь наповнить Ваше серце спокоєм та миром, радістю і чуйністю, а також подасть готовність до викликів, які прийматимете із розумінням великої відповідальності за люд Божий. Разом із всіма нашими побажаннями, прикликаємо на Вас, владико Миколо, Боже благословення й просимо у молитві, щоб воно перебувало із Вами впродовж усього життя й скріплювало у здоров‘ї, правдивому щасті та присутності Духа Святого !

Довідка:
Сорокарічний отець Микола Семенишин , що став наймолодшим єпископом в Українській Греко-Католицькій Церкві, народився 29 травня 1982 року в селі Глибоке Богородчанського району Івано-Франківської області. Навчався у Глибоківській та Богородчанській загальноосвітній школах, де у 1999 році здобув повну загальну середню освіту. У 1999–2005 роках навчався в Івано-Франківській теологічній академії. У 2005–2008 роках — у Папському терезіанському університеті в Римі на факультеті духовного богослов’я, де здобув науковий ступінь ліценціата богослов’я. На диякона був висвячений 25 листопада 2004 року, на священника — 29 травня 2005 року. 8 квітня 2008 року його було призначено адміністратором парафії Святого Михаїла в Порте (єпархія Пінероло, Італія), а 19 жовтня 2009 року — парафіяльним сотрудником парафії Святого Верано в Аббадіа Алпіна у тій самій єпархії. 11 жовтня 2011 року призначений віцеректором Івано-Франківської духовної семінарії. 1 серпня 2013 року став особистим секретарем Блаженнішого Любомира Гузара. Звершував це служіння до упокоєння патріарха в 2017 році. Від 1 вересня 2017 року — духівник Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. 27 жовтня 2022 року у Ватикані повідомлено про те, що Синод Єпископів УГКЦ обрав отця Миколу Семенишина єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, якому Святіший Отець Франциск дав свою згоду, призначивши йому титулярний осідок Юнки Мавританської.

Спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ