Вітаємо наших богопосвячених осіб із святом монашества!

Вітаємо наших богопосвячених осіб із святом монашества!
Лютий 15 18:05 2023 коментарів 146 переглядів

15 лютого, Українська Греко-Католицька Церква традиційно разом із святом Стрітення Господнього, також відзначає День богопосвячених осіб. Це свято особливо підкреслює важливість християнського покликання до монашого життя, а також є доброю нагодою, щоб пригадати про молитву за нові покликання серед молодих осіб до такого стану.

«Як би темно не було на небозводі нашого життя та нашої душі, світло Боже завжди у нас є. Тільки потрібно дати кисню добрих діл, щоб воно розгорілося, просвітило шлях нам і тим, що з нами». «Люби, і ціле твоє життя буде жертвою Богові та всім, хто представляють образ і подобу Божу». Ці цитати владики Йосифа (Міляна), єпископа-помічника Київської архиєпархії про осіб, які своїм особливим одягом та своєю зовнішністю засвідчують, що вони щоденно своє життя приносять у жертву Богові, ведуть богопосвячене, монаше життя.

З цієї нагоди щиро вітаємо отця-духівника Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, єромонаха Єроніма (Івашківа) та сестер-мироносиць Хризантію й Климентію, які сповняючи своє служіння й крокуючи до святості, водночас чинять діла милосердя для душі і тіла всієї семінарійної спільноти.

Ми дякуємо отцеві та сестрам за їхню цінну та велику працю на масштабній ниві Христової церкви, рівно ж вітаємо усе монашество й бажаємо витривалості у їхньому покликанні на довгі роки життя!

Спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ