Вітаємо о. Юрія Косача, секретаря КТДС із днем народження!

Вітаємо о. Юрія Косача, секретаря КТДС із днем народження!
Січень 22 17:40 2023 коментарів 84 переглядів

Сьогодні, 22 січня 2023 року Божого, свій день народження молитовно відзначає ієрей Юрій Косач, секретар Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. Із цієї нагоди, усією нашою семінарійною спільнотою, приносимо щирі вітання отцю !

Будучи одним із перших студентів новоствореної Патріаршої семінарії у Києві, Ви пройшли формаційний шлях й стали також в числі перших нововисвячених священників-випускників нашого духовного закладу. Враховуючи сумлінне виконання завдань, доручених Вам, ще під час навчання, проявивши достойні загальнолюдські якості, церква побачила у Вас, отче Юрію, відповідальність та низку інших корисних рис характеру й покликала до служіння як священника та секретаря Київської духовної семінарії.

Ми, отці-настоятелі та брати, у особливий спосіб підносимо молитви до Господа за дар Вашого життя і покликання й просимо у Бога всіх необхідних ласк задля Вашого особистого освячення, отримання необхідних благодатей для осягнення святості усій Вашій сім’ї ! Бажаємо отче Юрію, щоб Діва Марія була повсякчасною провідницею у Вашому житті й була Тією, люблячий покров Якої буде завше лагідно впроваджувати Вас у стан Божої присутності !

Нехай і надалі, о.Юрію приклад Вашого жертвенного душпастирського служіння, запалює серця молодих юнаків і допомагає їм щораз більше відкривати для себе таїнственну любов Господа, а у знак безмежної вдячності від нас, за усе вчинене добро, у здоров‘ї та щасті, хай Небесний Батько сотворить Многая і благая літа !

Спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ