Вітаємо о.Петра Жука, ректора КТДС із 15-ти річчям священичих свячень!

Вітаємо о.Петра Жука, ректора КТДС із 15-ти річчям священичих свячень!
Січень 20 20:37 2023 коментарів 95 переглядів

Сьогодні, 20 січня 2023 року Божого, у день пам’яті Собору св.славного прор., предтечі і хрестителя Господнього Йоана, свою 15-ту річницю із дня ієрейської хіротонії, молитовно відзначає протоієрей Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Усією семінарійною спільнотою вітаємо Вас із цією подією, яка нагадує про початок активної душпастирської діяльності, служіння як провідника людських душ та того, хто діє в ім’я самого Ісуса Христа й прагне допомогти кожній людині відкрити Його любов!

Щиро зичимо Вам, отче Петре, ніколи не втрачати того першого запалу, який Ви однозначно відчули після пресвітерського рукоположення, прийнявши це таїнство 20 січня 2008 року у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в м.Львові. Бажаємо Вам здійснити ще численну кількість добрих справ, втілювати у подальшому діяльну любов і нести людям живого Бога у Євхаристії!

Дякуємо Господеві за дар Вашого життя і неоціненне служіння для нашої семінарії, й рівно ж віддану працю у багатьох інших середовищах, місіях, які доручає Вам церква. У правдивому щасті, міцному здоров‘ї та постійній присутності Духа Святого, Многая і благая літа!

Семінарійна спільнота КТДС