Спільнота КТДС вітає із дияконськими свяченнями о.д-н. Артура Мороза, які він прийняв із святительських рук Отця і Глави УГКЦ !

Спільнота КТДС вітає із дияконськими свяченнями о.д-н. Артура Мороза, які він прийняв із святительських рук Отця і Глави УГКЦ !
Січень 09 22:51 2023 коментарів 241 переглядів

У цей радісний та важливий день, що знаменний в духовному та історичному плані для нашої церкви і народу, всі отці-настоятелі й брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, засилають щирі вітання і підносять молитви до Господа Бога в наміренні подальшого зросту в покликанні нашого семінариста, а відтепер і диякона Артура Мороза! Бажаємо йому гідного, достойного, святого, діяльного та жертовного дияконського служіння, нехай Господь обдаровує отця-диякона Артура всіма необхідними благодатями й посилає міцне здоров’я з правдивим щастям від виконання Божої волі на многая і благая літа !

Довідка:
Сьогодні, 9 січня, Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук із архіпастирським візитом прибув до древнього Галича, що на Івано-Франківщині, з нагоди 1125-ої річниці з часу першої згадки про це місто. Як відомо, Галич є одним із найдавніших міст України, яке було столицею Галицько-Волинської держави. Предстоятель зазначив, що під час Літургії відбудуться дияконські свячення двох братів — Миколи Піха та Артура Мороза. Диякон Артур є родом з Івано-Франківщини, він закінчив Київську Трьохсвятительську духовну семінарію та служитиме на теренах Київської Архієпархії. А диякон Микола, родом з Тернопільщини, є випускником Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата та служитиме на теренах Івано-Франківської Архієпархії. За словами Блаженнішого Святослава, ця подія яскраво знаменує дійсність Києво-Галицької вісі, яка живе у серцях нашої української молоді: «Сьогодні перед вашими очима відбудеться ще одна духовна подія, яка, як на мене, є Божим даром і Божим знаком. Сьогодні посилає нам Господь Бог дуже цікавий знак, що ця Києво-Галицька вісь не є лише дійсністю в умах істориків, а є чимось, що сьогодні живе у серцях нашої української молоді». Урочистою частиною Божественної Літургії стали дияконські свячення, під час яких Патріарх Святослав рукоположив двох братів у дияконський сан. Згідно із церковним уставом, цей Чин звершується після освячення Пресвятих Дарів.

Медіа-центр КТДС за текстовими та фото-матеріалами Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ