ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Laudato Si: екологічна акція семінарійного братства

Laudato Si: екологічна акція семінарійного братства
Жовтень 06 17:41 2022 0 коментарів 181 переглядів

Сьогодні ми повинні усвідомити, що справжній екологічний підхід завжди стає соціальним; він має включити питання справедливости в дебати про навколишнє природне середовище для того, щоб почути як крик землі, так і плач бідних
Laudato Si, 49

Протягом вересня Братство Введення в храм Пресвятої Богородиці, що діє в нашій семінарії, проводило місячну екологічну акцію «Славен будь». Натхненням до цього став день молитви за збереження творіння, який з ініціативи папи Франциска щорічно проходить 1 вересня.

У рамках екологічної акції семінаристи зібрали 600 кілограм макулатури, ПЕТ-пляшок, плівки та іншої вторсировини, яку пізніше здали на станцію переробки "ВТОРМА" у Броварах. На виручені кошти братство закупило 3 томи «Історії цивілізації» і передало у бібліотеку КТДС.

Також брати не забули за бідних та людей у потребі. Адже цілісне екологічне навернення передбачає зменшення соціальної нерівності та турботу за знедолених. Тому братчики провели у семінарії збірку теплого одягу, яку згодом роздали бідним разом зі спільнотою св. Егідія у Києві.

Таким чином, братство служить як семінарійній спільноті, так і людям поза семінарією, втілючи соціальне вчення церкви на практиці.

Автор : бр.Любомир Дмитришин , 5 курс

Фото: бр.Назарій Жеплінський, 1 курс