ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Брати-семінаристи подарували друге життя продуктам вторсировини

Брати-семінаристи подарували друге життя продуктам вторсировини
25 16:46 2022 0 коментарів 74 переглядів

У середині липня наші брати-семінаристи подарували друге життя продуктам вторсировини, серед яких традиційні відходи, такі як: папір та картон, скло, метал,поліетилен. А також кришки від пластикових пляшок, які переробляють на протези для військовослужбовців.

Оскільки семінарійна спільнота є досить великою, то продукує чималу кількість макулатури, яку можна в подальшому використати із сенсом та користю. Найперше, моральна мотивація нашого сортування сміття - це власна відповідальність за природу Богом створеного світу, нашу співучасть у її збереженні. Другим елементом такого вибору: не викидати смітття, а по-мірі можливості його переробляти й сортувати, є раціональне використання побутових відходів, оскільки після процесу переробки вони цілком можуть послужити ще і для інших потреб суспільства.
Також, це дійсно хороша нагода і для нашого духовного зростання,адже тоді, коли здавалося б, ми займаємось звичайною побутовою справою - через неї виховуємо себе, виробляємо корисну звичку-не просто викинути предмет, а і подбати про так зване, його «друге життя», відповідно - пам’ятаємо про збереження природніх ресурсів нашої планети.Направду, саме в такий спосіб долучитись до глобальних процесів, починаючи з малого - може кожен із нас, і усвідомлювати це є як мінімум приємно, а ще й до того ж - корисно.

Цікавим фактом є те, що за неповний навчальний рік, спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ - відсортувала 0,5 тонни різноманітної вторсировини, а також - віддавши її безпосередньо на переробку у спеціальний пункт змогла отримати за це грошову суму у розмірі 1240 грн.
До речі, ці кошти ми використовуватимемо для того щоб купити хороші книги і поповнити ними полиці нашої семінарійної бібліотеки.

Висловлюємо подяку братам, що свідомо й відповідально ставляться до питань екології, а також подаємо емоційні світлини із процесу завантаження вторсировини перед її відправленням на переробний пункт!

бр. Зіновій Літинський, 1 курс