ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Треба мати велику віру, щоб у часі війни будувати храм, - Блаженніший Святослав на освяченні храму в Обухові

Треба мати велику віру, щоб у часі війни будувати храм, - Блаженніший Святослав на освяченні храму в Обухові
24 21:28 2022 0 коментарів 1303 переглядів

23 червня 2022 року Божого, у день торжественного поклоніння Пречистим Тайнам Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа,  блаженніший Святослав освятив храм Благовіщення Пресвятої Богородиці монастиря св. Антонія монахів студійського уставу в Обухові.

Семінарійна спільнота на чолі з ректором протоієреєм Петром Жуком та секретарем отцем Юрієм Косачем активно долучилися до цього величного свята для нашої Церкви.

Блаженніший у своїй проповіді зазначив: "Сьогодні, освячуючи цей храм, МИ БАЧИМО в цій події, в тих Таїнствах, які завершувалися на наших очах, великий ЗНАК НАДІЇ для українського народу.
Бо тоді, коли ворог вбиває, забирає усе, забирає життя, тут цьому храмі сам БОГ ПРИХОДИТЬ, щоб оживляти, освячувати, ДАВАТИ ЖИТТЯ ВІЧНЕ."

Хай ця подія освячення нового храму, буде для нас світлим поглядом у майбутнє, хай буде знаком Господнього милосердя і особливої присутності у цей час війни. Дякуємо тобі Боже, за дар цього святого храму, дякуємо, що ти даєш себе нам у Тайні Пресвятої Євхаристії, і ведеш до світлої перемоги.

бр. Микола Остапів, IV курс

Фото: Олександр Савранський