ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо отця Петра з Днем народження!

Вітаємо отця Петра з Днем народження!
17 11:23 2022 0 коментарів 1381 переглядів

Сьогодні, 17 червня, отець-ректор нашої семінарії прот. Петро Жук святкує свій День народження. З цієї нагоди усією нашою семінарійною спільнотою - братів-семінаристів, отців-настоятелів, отців-духівників та сповідників, преподобних сестер, викладачів та працівників семінарії, а також усіх парафіян семінарійного храму Пресвятої Трійці - щиро вітаємо та зичимо усяких благ.

Всесвітліший отче! Сьогодні ми в молитві дякуємо Богові за дар Вашого життя і за Ваше покликання, молимось також за тих, які виростили Вас і навчили християнської віри - Ваших батьків, за вашу сім'ю. У цей святковий день ми дякуємо Вам за те, що власним прикладом навчаєте нас любити Бога і ближнього, жити в спільноті, жертовно служити й ревно вчитися на дорозі нашого покликання. Висловлюємо Вам щиру вдячність за велику батьківську любов, яку Ви випромінюєте й даруєте нам, повагу, прекрасний приклад ревного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику.

Нехай Всемилостивий Господь подає Вам сили і здоров’я та наснаги та натхнення для подальшої плідної праці, а Дух Святий супроводжує у нелегкому служінні на благо Христової Церкви, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя.

Спільнота КТДС