ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відбувся День відкритих дверей-2022 в КТДС

Відбувся День відкритих дверей-2022 в КТДС
04 16:12 2022 0 коментарів 497 переглядів

4 червня 2022 року, вперше за 12 років існування Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, День відкритих дверей відбувся в режимі онлайн.

Цьогоріч у зв'язку із викликами безпеки в часі війни було вирішено провести онлайн День відкритих дверей - подію, що традиційно передує вступній кампанії. До учасників зустрічі з батьківським словом звернувся Преосвященніший Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський УГКЦ, а також отець-ректор та настоятелі семінарії. На онлайн-зустрічі було запрезентовано відео із записом виконання хору КТДС. Кожен абітурієнт у свою чергу мав нагоду коротко предствити себе.

Отці-учасники зустрічі предствили кожен напрямок виховання: формаційний, інтелектуальний, загальнолюдський, пасторальний. Про це розповідав кожен з настоятелів семінарії.

Отець-ректор у свою чергу представив географію терен, для яких виховують майбутніх священників та різних країн світу. Знаково, що географія охочих вступати в КТДС цьогоріч є не менш різноманітною, адже абітурієнтами можуть стати молоді хлопці із Бразилії, Італії, Великобританії та різних регіонів України.

Медіацентр КТДС