Семінарійна спільнота сердечно вітає блаженнішого Святослава з Днем народження

Семінарійна спільнота сердечно вітає блаженнішого Святослава з Днем народження
Травень 05 09:08 2022 коментарів 329 переглядів

Ваше Блаженство, прийміть щирі вітання від усієї нашої спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії з нагоди Дня Вашого народження!

Радіємо сьогодні з Божого промислу, що дав нашій Церкві вірного та жертовного, мудрого провідника. Радіємо особливо сьогодні – в день, коли Господь покликав Вас до життя і сповнення подальших місій серед свого народу й усього християнського світу. Дякуємо Богу за Вашу мудрість, Ваше щоденне ревне служіння, за Вашу батьківську опіку, яку особливо відчуваємо в цей непростий воєнний час.

В цей святковий день від усієї спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії – братів, отців настоятелів, сестер – бажаємо Вам натхнення, здоров’я й витривалості у викликах, яких, як ми знаємо, зараз немало терпить наша Церква, наша Батьківщина й наш народ. Бажаємо Вам завжди залишатись тим пастирем, якого чує його паства, тим Батьком, чиє слово провадить дітей у житті, тим проповідником, чия наука здатна розбудити віру у найчерствішому серці. Хай Всемилостивий Бог, Отець, Син і Дух Святий, нагороджує Вас своїми ласками на многії літа! Христос Воскрес!

Спільнота КТДС