Спільнота КТДС здійснила паломництво до Фатімської Богородиці у Львові

Спільнота КТДС здійснила паломництво до Фатімської Богородиці у Львові
Березень 28 14:22 2022 коментарів 1265 переглядів

17 березня 2022 року до львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці привезли мандрівну офіційну копію  Фатімської Богородиці, щоб у її пристуності просити про мир в Україні.

25 березня  папа Франциск та католицькі єпископи з усього світу разом із єпископами Української греко-католицької церкви звершили Акт посвяти Непорочному серцю Марії росію та Україну.

Відтак, з благословення ректорату семінарії, спільнота КТДС здійснила паломництво до храму на Сихові, і в суботу 26 березня частина наших братів на чолі із отцем-ректором Петром, префектом о. Інокентієм та духівником о. Миколою Семанишином взяли участь в Богослужінні та Акафісті до Пресвятої Богородиці у стіп Матері Божої Фатімської.

Опісля брати-семінаристи та отці мали трапезу та спільну розмову на якій обговорили стан справ та наші наступні кроки. Вкінці отримали благословення на щасливу дорогу.
Відтак, декілька братів, що через повітряну тривогу залишались при храмі впродовж декількох годин, доєдналися до молитви на Вервиці та виконали духовних декілька пісень.

бр. Михайло Романів, І курс