На онлайн-конференції спільнота КТДС обговорила питання подальшого життя семінарії в умовах війни

На онлайн-конференції спільнота КТДС обговорила питання подальшого життя семінарії в умовах війни
Лютий 28 20:07 2022 коментарів 1657 переглядів

24 лютого 2022 року, коли нашій державі офіційно було оголошено війну, більшість семінаристів прокинулося від гулу вибухів. Росія почала ракетне бомбування Києва та його передмість. Від перших годин військової агресії брати-семінаристи зорганізувалися для посилення власної безпеки та тих мешканців громади, котрі шукають у стінах семінарії притулку.

Відтак, увечері 24 лютого семінарію було евакуйовано у зв'язку із загострення бойових дій в околицях Києва.

Нині, брати-семінаристи, перебуваючи здебільшого у себе в парафіях, намагаються служити усіма доступними засобами задля перемоги над ворогом. Адже Україна має два фронти: молитовний і військовий. Семінаристи як духовні особи долучатимуться до молитовного служіння, братимуть діяльну участь на інформаційному фронті, заангажовуватимуться до різного роду служінь, щоби опікуватися тими, хто в лютих часах війни опинився у потребі, а також відповідно до гідності духовної особи забезпечиватимуть надійний український тил.

Несучи волонтерську службу та долучаючись до соціальної допомоги переміщеним особам спільнота КТДС робитиме свій внесок у перемогу українського народу над агресором.Медіацентр КТДС