Семінарійна спільнота помолилася панахиду у день 130-річчя народження Йосифа Сліпого

Семінарійна спільнота помолилася панахиду у день 130-річчя народження Йосифа Сліпого
Лютий 17 17:34 2022 коментарів 1507 переглядів

17 лютого 2022 року, у день 130-ліття народження Патріарха Йосифа Сліпого, семінарійна спільнота помолилася панахиду.

Опісля панахиди коротке слово про слугу Божого промовив ректор семінарії прот. Петро Жук. Йосиф Сліпий став на чолі нашої Церкви у дуже нелегкий воєнний час, коли нашу країну розривали тоталітарні режими. Йому вдалося бути добрим архиєреєм, патріархом, гідним спадкоємцем свого попередника Андрея Шептицького. Життя патріарха-мученика блаженнішого Йосифа Сліпого показує, що любов до Бога, правди та істини перемагає навіть найстрашніші тоталітарні режими і навертає мільйони людей, понівечені цим злом.

Особливо актуальним є приклад отця і глави нашої Церкви блаженнішого  Йосифа в цей непростий час, коли Україна знову відчуває агресію та неспокій на своїх кордонах.

Блаженніший Йосиф Сліпий був прикладом не лише неймовірної стійкості, християнського мучеництва у важкі часи перебування в ув'язенні, але також зумів стати блискучим вченим-богословом, добрим душпастирем і батьком для українського народу, що перебував у різних країнах та континентах.

Медіацентр КТДС