Семінаристи КТДС взяли участь у днях духовної віднови в Лондоні

Семінаристи КТДС взяли участь у днях духовної віднови в Лондоні
Лютий 04 13:54 2022 коментарів 771 переглядів

У середу 2 лютого 2022р. семінаристи КТДС, які проходять свою формацію в Лондонській Катедрі Пресвятої Родини УГКЦ, відвідали Семінарію римо-католицької архідієцезії Вестмінстера “Ален Хол” на день духовної віднови. Проповідником був Апостольський Нунцій у Великій Британії Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, що раніше служив в нунціатурах України, Білорусі, Азербайджану, Грузії та Вірменії.

Владика говорив на тему “Віра як сподівання у друге пришестя Ісуса Христа.”

“Часто люди згадують життєпис Ісуса, але скільки них дійсно вірять у Його пришестя?”, - запитав нунцій. “Вірний, той, хто сподіває, а не переказує.”

Після духовної конференції семінарійна спільнота залишилася в каплиці на латинський чин благословення з адорацією. Ректор о.-д-р. Канонік Джон О'Лірі тоді запросив всіх семінаристів та гостей на спільну вечерю з нунцієм.

Під час зустрічі нунцій та ректор часто згадували про їхні постійні молитви за припинення війни з Росією. Семінаристи Ален Хол вже протягом тижня моляться за мир в Україні на щоденній мессі.

На прощальне слово Владика Клаудіо особисто привітав семінаристів з КТДС і поділився з ними своїм досвідом, розповівши про свою працю на Донбасі та під режимом білоруського президента Олександра Лукашенка під час репресій останніх років. Нунцій заявив, що свідчення щирої християнської віри у присносутності Христа спонукає навіть невіруючих до припинення насильства.

бр. Юліан Гайда, І курс