Київська Трьохсвятительська духовна семінарія єднається у молитві за мир в Україні та світі

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія єднається у молитві за мир в Україні та світі
Січень 26 11:44 2022 коментарів 722 переглядів

Папа Франциск проголосив 26 січня 2022 року особливим днем молитви за мир в Україні і світі з огляду на напружену ситуацію довкола нашої Батьківщини і закликав увесь світ до спільної молитви.

«З тривогою слідкую за зростанням напруження, що загрожує завдати нового удару по мирові в Україні та підважує безпеку на всьому європейському континенті, що має ще ширші наслідки. Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до Всемогутнього Бога, щоби кожна політична дія та ініціатива більше служила загальнолюдському братерству, а не частковим інтересам» - сказав Папа Франциск після молитви «Ангел Господній».

Блаженніший Святослав закликав відгукнутися на заклик Папи Франциска та приєднатися до всесвітньої молитви за Україну, тому що коли на поріг приходить ворог, то військові перевіряють свою зброю, влада робить все можливе, щоби стабілізувати ситуацію, а ми християни маємо молитись та постити. Молитва є основою, бо це духовна сила всіх християн.

КТДС бере якнайактивнішу участь в цей день. У стінах семінарії від ранку до дев’ятої години вечора буде вестись безперервна молитва за участі братів-семінаристів, настоятелів та священників Київської Архиєпархії.

Закликаємо і вас приєднатися до цієї молитви, бо як сказав Блаженніший Святослав: «Молитва за мир є сильнішою за будь-яку зброю».

бр. Тадей Улішак, III курс