Семінаристи завітали до Блаженнішого Святослава з вертепом

Семінаристи завітали до Блаженнішого Святослава з вертепом
Січень 10 23:23 2022 коментарів 435 переглядів

Особливий час народження Ісуса Христа супроводжується цілою низкою людських зустрічей. Адже кожна розмова, та знайомства розширюють наш всесвіт і є чудовою нагодою щоб принести радість і добро в цей світ.

Одним із вимірів Різдва є багата традиція колядок та вертепу, що слугує універсальним засобом, щоб поділитися і розповісти людям про подію народження Спасителя.

Ми прийшли вас привітати

І про свято розказати,

Про свято Різдво Господнє

Розповімо ми  вам сьогодні.

Саме з таким гаслом брати II курсу завітали з вертепом до Голови Української греко-католицької церкви Блаженішого Святослава Шевчука.

Особлива Божа прослава – вертеп, зворушило серце кожного і підсилило ще більше розуміння того, наскільки для нас є важливими зустрічі. Спів різноманітних колядок, віншування, глибокий підтекст вертепу, щирі бесіди створили родинну атмосферу, яка дала кожному пережиття Різдва, як зустрічі, Спасителя. Блаженіший Святослав уділив благословення для братів КТДС, пригостив смачними пампухами та кутею. 

Тому, в цей різдвяний час нехай наші серця, через слова колядок щиро прославляють Воплоченого Божого Сина і по українському красиво і неповторно голосять всьому світу, що Христос рождається!

Славімо Його!

Медіацентр КТДС