ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Митрополит Борис (Ґудзяк) відслужив англомовну вечірню в Києві

Митрополит Борис (Ґудзяк) відслужив англомовну вечірню в Києві
Грудень 06 13:22 2021 0 коментарів 480 переглядів

Увечері 5-го грудня, з благословення ректора Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії о. Петра Жука, відбувся чин вечірні англійською мовою в екуменічному храмі св. Михаїла та Новомучеників Українського Народу на Майдані Незалежності.

Вечірню очолював преосвященний митрополит Борис Ґудзяк, архиєпископ Філадельфійський, котрий ненадовго відвідував Київ по справах Українського Католицького Університету. Організаторами вечірньої були о.-дн. Даниїл Ґаладза, диякон Київської Архиєпархії родом з Канади і з США, разом з братом Юліяном Гайдою, семінаристом КТДС з Чиказької Єпархії.

На вечірні було приблизно 30 вірних, головно Українські греко-католики родом з Канади, США, та Великобританії, а також семінаристи КТДС, які вивчають англійську мову. Приблизно 400 тис. населення України - це іноземці з правом на проживання, а до Києва приїжджають до 2 млн. іноземних туристів на рік. Адже дотепер, ті хто хотіли молитися англійською мовою в Києві мусіли відвідати римо-католицькі, православні, або протестантські храми. Організатори надіються, що це не останнє англомовне богослужіння в Києві, оскільки англомовна молитва є добрим способом євангелізувати англомовним жителям міста, і можливість священникам і семінаристам готуватися до можливого англомовного служіння в майбутньому.

бр. Юліан Гайда, І курс