ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС долучилися до святкування храмового празника святого архистратига Михаїла на Білоцерківщині

Семінаристи КТДС долучилися до святкування храмового празника святого архистратига Михаїла на Білоцерківщині
Листопад 22 20:20 2021 0 коментарів 150 переглядів

Вчора, 21 листопада 2021 року, у селі Мала Вільшанка (відділок «Селекційний») Білоцерківського протопресвітерства на парафії св. Архистратига Михаїла відбулися святкування храмовового празника.

Свято на честь св. Архангела Михаїла та інших безтілесних Сил встановили у 4 ст. Цей празник називається собором, тому що цього дня Церква вшановує собор – збір усіх безтілесних Сил разом зі св. Архангелом Михаїлом, а також собор – збір людей на землі для прослави небесних сил. Адміністратор парафії о. Ігор Гріщенко запросив о. Миколу Семинишина, духівника Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, та братів-семінаристів, щоби розділити цю велику радість храмового празника.

Свято розпочалося з Божественної Літургії, яку очолив о. Микола Семинишин. На проповіді отець наголосив, що святом Архистратига Михаїла ми святкуємо також День Гідності та Свободи. Обидва свята у своїй суті мають історію боротьби, боротьби добра зі злом, а також історію та приклад справжньої перемоги. Перемоги, яка впродовж віків надихає багатьох у життєвих випробуваннях, у випробуваннях як цілого народу, так і окремої особистості. У такий нелегкий час маємо у своїх молитвах пам’ятати про воїнів, що є на сході нашої країни, які роблять все необхідне, щоб кожен наш день був мирним. о. Ігор Гріщенко подякував своїм парафіянам за їхню активну участь у допомозі військовим та підтримку. Опісля Літургії відбулося посвячення води, де всі парафіяни спільно з отцями радіючи отримали через окроплення води благословення на подальші добрі справи.

Справжня свобода переживається як досвід особистого свобідного буття. Коли ми не сумніваємося, що маємо робити, коли завжди в усіх обставинах обираємо добро, тоді зможемо відкрити свою гідність, щоб любити Бога і ближнього.

бр. Андрій Кремза, V курс