ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Відкриття пластового виховного року спільно з Київською Трьохсвятительською духовною семінарією

Відкриття пластового виховного року спільно з Київською Трьохсвятительською духовною семінарією
13 21:33 2021 0 коментарів 38 переглядів

“Ми маємо щось лише тоді, коли прагнемо до чогось величного і чистого. Ми будемо пропащими, якщо думатимемо лише про задоволення власних потреб.” — пл. сен. Блаженніший Любомир Гузар. 

Під таким гаслом, Пластова станиця у селі Бровари розпочала свою діяльність на новий виховний рік. Ці слова належать відомому Пластуну, члену куреня “Червона Калина,” Блаженнішому Любомиру Гузару, які прозвучали символічно, бо подія відбулася у семінарії, яку він заснував. 

Загальне відкриття відбулася після Божественної Літургії у неділю 12-го вересня 2021р.Б. з урочистим підняттям Українського прапору під супроводом Пластовго гімну. Семінаристи тоді передягнулися з підрясників у спортивний одяг брати участь у “тереновій грі” разом з пластовим юнацтвом з віку 11-18. На теренові грі, учасники розділилися на дві команди з метою ловити гравців з протилежної команди (і скидати стрічки з рукави) перед тим, що дійдуть до штабу своєї команди. Пластова програма зосереджується переважно над такими іграми, бо таким чином людина вчиться важливій життєвій науці — стратегії.

Після теренової гри, юнаки і семінаристи зібралися на інтелектуальний поєдинок, де змогли перевірити своє знання Святого Письма і церковної історії. 

Також учасники мали нагоду разом поїсти польову козацьку вечерю - куліш. А на кінець, за звичаєм, запалили пластуни велику ватру, ділячись співом і з молитвою. Надіємося, що пластуни до нашого знову вернуться, і продовжиться семінарійна діяльність з місцевими пластунами.

Бр. Юліан Гайда, І курс