ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Владика Михаїл Бубній поставив брата Олексія Бурова в диякони

Владика Михаїл Бубній поставив брата Олексія Бурова в диякони
12 20:52 2021 0 коментарів 44 переглядів

11 вересня 2021 року, у день свята Усікновення Голови Івана Христителя в парафії Покрови Пресвятої Богородиці у місті Миколаїв, відбулось подвійне свято.

Владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський, під час Божественної Літургії рукоположив у дияконський сан брата Олексія Бурова, семінариста Київської Трьохсвятительської духовної семінарії для служіння в Одеському екзархаті. На Божественній Літургії з архиєреєм співслужили парох о. Тарас Павлюс, о. Богдан Демидась, о. Олександр Рєпін (РКЦ) та брати семінаристи.

Під час проповіді, владика роздумував про життя Івана Хрестителя і царя Ірода, порівнюючи сьогодні Христову Церкву, яка голосить правду Божу і суспільство, яке дуже часто слухає цю правду, але не бажає згідно неї жити. Також владика Михаїл, у своєму слові побажав нововисвяченому диякону Олексію бути уважним і впевненим у служінню Богові і людям, ніколи не боятися проповідувати правду Божу і відстоювати її.

Владика також зазначив, що той хто відрікається від Бога і Церкви приречений блукати в темноті цього грішного світу, а той хто чує і слухає голос Бога і Його Церкви, той іде дорогою спасіння. Іван Хреститель не боявся говорити правду, так само і церква завжди проповідує і відстоює  її.

Після Євхаристійного канону розпочався чин дияконських свячень. Парох о. Тарас Павлюс увів до святилища кандидата, після чого, поклавши на нього руки, владика Михаїл за волею Божою та діянням Святого Духа поставив кандидата в дияконський чин. В кінці єпископ вручив новопоставленому диякону орар, служебник і кадильницю, кожного разу виголошуючи «аксіос», що означає «гідний».

На завершення Літургії екзарх Одеський привітав новопоставленого диякона Олексія Бурова з важливою подією в його житті та побажав вірного і плідного служіння у Христовому винограднику. Також архиєрей привітав усіх парафіян, присутнє духовенство, пароха о. Тараса Павлюса і подякував за добре служіння.

У свою чергу, нововисвячений диякон, який навчається уже на шостому курсі Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, висловив слова подяки владиці Михаїлу за великий кредит довіри.

На завершення, владика, духовенство і усі парафіяни вийшли на церковне подвір'я, де освятили накупольний хрест храму Покрови Пресвятої Богородиці. Хрест – окраса Церкви і знамено в якому ми усі спасаємось. Свято завершилось роздачею владикою пам'ятних образків і робленням спільних світлин.

 

За матеріалами Одеського екзархату УГКЦ