ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вознесися на небеса, Боже, і по всій землі слава твоя

Вознесися на небеса, Боже, і по всій землі слава твоя
10 14:03 2021 0 коментарів 83 переглядів

Сьогодні,10 червня, семінарійна спільнота святкує свято Вознесіння Господнього. Святкування розпочалося з Утрені, яку очолив отець-духівник семінарії Єронім Івашків. Пізніше семінарійна спільнота разом з вірними храму, молились Літургію. В сьогоднішньому Євангелії, Господь вкотре проявляє свою любов до кожного з нас. Цими словами о. Єронім розпочав свою науку.

Вознесіння Христове є протилежністю людському вивищенню. Господь демонструє, що земні закони не до кінця володіють тілом людини і разом із тим наповнює вознесіння істинним змістом. Вознесіння Спасителя приводить не до відсутності Христа, а до Його незмінної і невід’ємної наявності у найвіддаленішій точці земної кулі. Христа не стає менше на землі, натомість, Він стає повнотою всього у всьому. Вознесіння сповіщає не про зміну місця, а про продовження любові у вічності, бо, де є Христос, там будуть і віруючі в Нього.

Вознесіння доповнює і завершує Воскресіння. Якщо Воскресіння є перемогою над смертю, то Вознесіння є піднесенням людської природи на небо. «Одягнутий людською плоттю, Христос сів праворуч Бога Отця, щоби кожен з нас міг взяти участь у славі Божества…»

Джерело: DocsArchive.net/4147945/