ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Презентація книги владики Йосифа Міляна “З нами Бог”

Презентація книги владики Йосифа Міляна “З нами Бог”
02 15:51 2021 0 коментарів 106 переглядів

Сьогодні, 1 червня 2021 року Божого, у Великому конференц-залі Національної академії наук України велике свято: відбулась презентація книги  єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ владики Йосифа Міляна «З нами Бог». Брати-семінаристи на чолі з ректором прот. Петром Жуком та префектом прот. Інокентієм Волошином теж відвідали даний захід.

Спершу виступив голова прес-бюро Київської Архиєпархії УГКЦ прот. Андрій Боднарук, потім виступала Анна Ященко які поділились історією та особливостями цього проекту. Врешті до слова приступив владика, який поділився історією написання своєї книги.

Книжка складається з декількох розділів, має багато фотографій з особистого архіву владики і виконана якісним друком. Особливо мені сподобалась обкладинка книжки, яка виконана світлими кольорами, на якій зображена фотографія владики Йосифа, який благословляє вірних в часі Божественної Літургії.

В книжці представлені різні етапи життя владики: праця в монашестві, його робота з молоддю, його громадське життя, робота в пасторально-міграційному відділі УКГЦ та робота як єпископа-помічника Київської архиєпархії УКГЦ. Тут розміщенні матеріали з життєпису владики, його інтерв’ю, промови, доповіді та послання.

Після презентації владика відповів на питання гостей, які прийшли, а також від глядачів он-лайн. Далі владика запросив усіх продовжити спілкування за фуршетом. Було багато гостей і всі хотіли книжку з особистим автографом Владики.

Після того, як владика витратив близько години на роздавання автографів, він вийшов до гостей, де заспівав пару пісень з братами-семінаристами і гостями.

Презентація відбулась дуже гарно: вечір видався теплим і душевним.

бр. Юрій Іленков, VI курс

Світлини: Київська Архиєпархія УГКЦ