ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У КТДС особливі гості – Спілка Української Молоді (СУМ).

У КТДС особливі гості –  Спілка Української Молоді (СУМ).
25 22:07 2021 0 коментарів 51 переглядів

В день свята входження Господа нашого Ісуса Христа в Єрусалим, на  Божественну Літургію у Київську Трьохсвятительську духовну семінарію приїхали особливі гості – представники із Спілки Української Молоді (СУМ).

25 квітня - всесвітній день молитви за СУМ. Вже вкотре вся греко-католицька церква молиться за наше майбутнє покоління, щоб воно виростало доброю, відданою і чесною українською молоддю, на засадах національно-християнських традицій. Блаженніший Святослав закликав усіх вірних у цей день до молитви за нашу українську молодь, зібрану у цій спільноті, бо цього року світова українська громада святкує особливий ювілей - 75-ліття відновлення діяльності Спілки Української Молоді в Діаспорі. Цю особливу річницю Спілка відзначає молитовним єднанням по всіх українських парафіях УГКЦ і за кордоном.

По завершені святкової Літургії, прот. Петро Жук спільно із представниками Спілки Української Молоді, парафіяльною громадою храму Зіслання Святого Духа у Княжичах і семінаристами КТДС урочисто виконали СУМівський Гімн. А завершилося все спільним розписуванням писанок.

бр. Андрій Тимчук, ІІІ-й курс