ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Велике Повечір’я з Литією, яке очолив преосвященніший владика Богдан (Дзюрах)

Велике Повечір’я з Литією, яке очолив преосвященніший владика Богдан (Дзюрах)
07 07:41 2021 0 коментарів 366 переглядів

В перед день свята Благовіщення Пречистої Богородиці у стінах Київської семінарії відбулося Велике Повечір’я з литією, яке очолив преосвященніший владика Богдан (Дзюрах), перед своїм від’їздом на служіння у Німеччину.

По закінченні повечір`я, прот. Петро Жук, у своїй подячній промові від імені спільноти отців, братів і сестер подякував владиці Богдану за всі труди, які він присвятив для нас і будування нашої обителі. Також прот. Петро, від імені ректорату КТДС, нагородив владику Богдана званням «Почесного викладача Київської Трьохсвятительської духовної семінарії».

Брати-семінаристи подарували владиці буклет із подяками й спільними фотографіями, а також продекларували вірш, написаний братом Іваном Височанським, який присвячений особисто владиці Богдану та який щиро описує історію покликання та життя владики.

Все завершилось спільною фотографією, прощальним словом нашого владики Богдана (Дзюраха) і запрошенням в гості до Німеччини.

Прийміть, владико, наші щирі вітання побажання і подяку. Бажаємо Вам плідного служіння Христу Богу, на новому місці, на теренах західної Європи.

Спільнота КТДС