ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Екологічна акція «Година Землі»

Екологічна акція «Година Землі»
27 21:14 2021 0 коментарів 450 переглядів

Сьогодні 27 березня 2021 р. Б. у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії молилися Велику Вечірню, яку очолив прот. Роман Романович, референт з питань екології Київської Архиєпархії УГКЦ. Ця Вечірня була дещо особливою, оскільки спільнота молилася без використання світла. Саме тому з 20:30 до 21:30 – символічно вимкни світло та всі електронні прилади.

Опісля Вечірні прот. Роман сказав слово, в якому закликав звернути увагу на екологічні проблеми нашої з вами планети Землі. Цей вчинений нами «жест» вимкнення світла є певним знаком, який закликає усіх людей берегти землю, яку сотворив наш Господь Бог. У книзі Буття: «узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати й доглядати його» (Бут. 2,15). Звернімо нашу увагу на те, що відбувається з навколишнім світом, адже кожен з нас має обов’язок «порати й доглядати» сотворену Господом землю. Також прот. Роман нагадав нам про енцикліку святішого Отця Франциска Папи Римського, яка присвячена проблемам екологія, взаємин людства й природи та стійкому розвитку людства в гармонії з навколишнім світом.

Тому, плекаймо наше з вами ставлення до довкілля та усього, що є на планеті Земля, щоб дбати про неї так, як дбає наш люблячий Бог, який увесь світ сотворив задля людини, бо «Господь мудрістю заснував землю, він розумом утвердив небо» (Прип. 3,19).

о. д-н. Сергій Капущак, семінарист VI курсу