ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Освячення ікони святої Ольги у неділю про Митаря і Фарисея

Освячення ікони святої Ольги у неділю про Митаря і Фарисея
22 09:46 2021 0 коментарів 107 переглядів

У неділю, 21 лютого 2021, року Божого, у КТДС відбулась святкова Літургія, яку очолив ректор духовної семінарії протоієрей Петро Жук у співслужінні з духівником семінарії ієромонахом Єронімом.

Настоятель семінарії виголосив змістовну проповідь, присвячену тематиці недільного Євангелія, яке було про Митаря і Фарисея, із циклу євангельських читань, які Церква подає, щоб підготовляти вірних, до великого посту, заохотивши вірних до покаяння через уповання на Боже милосердя і спасіння.

По закінчені Літургії о. Петро разом з усією парафіяльною спільнотою привітав з днем народження маленького прихожанина Артема, якому виповнилося 5 років. Також була освячена ікона святої рівноапостольної княгині Ольги, яку для семінарії пожертвували прихожани – пан Валентин і пані Тетяна Куліш.

Крім того семінарійна спільнота представила звернення Блаженнішого Святослава стосовно збору коштів на збудування пам’ятного меморіалу жертвам голодомору. Блаженніший заохотив «долучитися до збереження пам’яті жертв голодомору 1932-33 років, що є святим обов’язком кожного українця, кожного християнина». Відбулась також недільна катехизація для дітей та дорослих.

Бр. Григорій Козань, ІІІ курс