ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Піддияконські свячення братів VI курсу з нагоди семінарійного свята Трьох Святителів

Піддияконські свячення братів VI курсу з нагоди семінарійного свята Трьох Святителів
12 07:40 2021 0 коментарів 370 переглядів

11 лютого 2021 року, напередодні свята Трьох Святителів преосвященніший владика Йосиф Мілян здійснив чин поставлення у піддияконів братів VI курсу. Після чого очолив Велику Вечірню з Литією, якою було розпочато святкування праздника покровителів семінарії.

«Наша Церква сьогодні потребує святих священників, освічених, талановитих та відданих своєму покликанню. Від Вашої віри та від Вашого способу піддияконського служіння залежить покликання, віра та святість майбутніх поколінь. Тому будьте такими, як того сподівається від Вас Господь», – наголосив Владика.

Також Владика Йосиф звернув увагу семінаристів на одну з важливих рис греко-католицького священника. Цією рисою є знання історії нашої Церкви, як «Церкви мучениці». За його словами це знання навчить нас бути патріотами своєї Церкви, любити Її та в ній православно служити».

Своєю чергою, ректор семінарії протоієрей Петро Жук висловив вдячність Владиці Йосифу за постійну молитву та опіку над семінарійною спільнотою.

Після Вечірньої брати VI висловили подяку за поставлення у піддиякони вказуючи на те, що це знак до віри до них. Також він запевнив, що брати як майбутні священники намагатимуться стати, тим оливним деревом, яке приносить плоди правди та досконалості.

світлини за посиланням: https://www.facebook.com/KyivSeminaryUGCC/photos/pcb.3769915153045681/3769914719712391/

бр. Андрій Панчиняк, VI курс