ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС долучилися до програми здачі компонентів крові

Семінаристи КТДС долучилися до програми здачі компонентів крові
Грудень 18 19:15 2020 0 коментарів 342 переглядів

17 грудня брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії долучилися до програми здачі компонентів крові в рамках програми по її збору, яку організовує одна з фармацевтичних компаній України. В рамках процедури здійснюється відбір плазми крові для подальшого вироблення з неї крововмісних препаратів, які використовуються при реанімаціях та екстреній допомозі, але найбільше цінується так звана плазма з антитілами до COVID-19. Вона відправляється до лабароторій на подальше дослідження і виробництво імуноглобуліну для лікування хворих на коронавірус.

Відповідно, компанія проводить кожному донору аналіз на наявність антитіл до цієї хвороби. Деякі брати здавали плазму крові вже не перший раз, адже при першій донації у них були виявлені відповідні антитіла і вони були запрошені до повторення процедури.

Сам процес є практично безболісний і комфортний. Кров розділяють тут же, відбирають плазму, а решту компонентів вертають назад із фізрозчином. Саму плазму відправляють на різні дослідження і в першу чергу це приносить величезну користь власному організму, а також це хороша можливість дізнатися про можливі проблеми зі здоров’ям, які, на щастя, не були виявлені.

Бр. Володимир Литвинчук, IV курс