ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вечір вшанування дітей, які загинули до народження

Вечір вшанування дітей, які загинули до народження
Жовтень 16 10:50 2020 0 коментарів 456 переглядів

Вчора,15 жовтня, в світі згадуються діти, які відійшли від нас під час вaгiтності (мepтвонароджені) чи в скорому часі після наpoдження. Тож цей день семінарійна спільнота вшанувала молитвою.

Зранку на Літургії під час проповіді духівник семінарії о.Єронім зазначив про важливість життя та молитви за тих, хто його втратив ще в лоні матері, або в скорому часу після народження, що згадується в цей день. Ввечері одразу після богослужіння Вечірні в семінарійному храмі пройшов пам'ятний захід, вступне слово на якому взяв семінарист VI курсу брат Іван Височанський. Він зазначив про важливість допомоги людям, яких спідкало таке велике горе як втрата новонародженої дитини. Брат Іван слушно підкреслив величину цього горя: "Коли діти втрачають батьків, ми з вами їх сиротами, коли один з подругів втрачає свого партнера, ми з вами їх вдівцем чи вдовою,  а коли батьки втрачають свою дитину, у нас не знаходиться слова щоб якось назвати їх".

Опісля презентації присутні у храмі брати та отці вознесли молитву за всіх мертвонароджених чи померлих після народження дітей і запалили свічку пам´яті.

Бр. Артур Мороз, IV курс