ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Візит о. Івана Данчевського до семінарії

Візит о. Івана Данчевського до семінарії
18 14:32 2020 0 коментарів 308 переглядів

Цими днями семінарійну спільноту відвідав о. Іван Данчевський, адміністратор парафії Різдва Івана Хрестителя у м. Гент (Бельгія).

Маючи справи у Києві, отець не оминув можливості відвідати спільноту, в якій був префектом, сповняючи таким чином перше служіння після отримання священничих свячень. Користаючись нагодою, отець-ректор запросив о. Івана провести лекцію для IV курсу в рамках предмету Фундаментальна катехитика, опираючись на власний досвід розбудови парафії та організації катехизації у Генті, наголосивши на труднощах і викликах, які трапляються у секулярному суспільстві. Завдяки цьому брати отримали дуже корисну інформацію, яка стане дуже помічною у майбутньому служінні.

Після Вечірні, яку очолив о. Іван, отець ректор прот. Петро Жук подякував отцеві Іванові за приїзд, наголосивши, що семінарійна спільнота є давніми і близькими друзями парафіяльної спільноти Генту. В свою чергу о. Іван подякував за теплий та щирий прийом і знову, як і на лекції, наголосив, що семінарія є тим місцем, де зараз студенти черпають ту силу, яка буде тримати їх у священничому служінні.

Бр. Володимир Литвинчук IV курс