ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Київський семінарист взяв участь в організіції реколекцій на Донеччині

Київський семінарист взяв участь в організіції реколекцій на Донеччині
25 23:02 2020 0 коментарів 364 переглядів

З 21 до 23 липня на парафії Різдва Йоана Хрестителя, що у селі Петрівка Перша Олександрівського району Донецької області відбулись реколекції.

Духовні науки разом з отцем Віктором Коханським, настоятелем парафії, провадив брат Олександр Губенко, студент 3-го курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Програма днів віднови духа була досить насиченою – окрім духовних наук та розважань над сторінками Святого Письма, та спільних молитов, парафіяни мали нагоди переглянути християнський фільм, поспілкуватись з отцем Віктором та братом Олександром – поставити питання, які їх цікавлять.

Невід’ємною частиною парафіяльних реколекцій було також спільне чаювання, яке також служило для духовного збагачення, адже саме під час таких спільнотних трапез створюється тепла атмосфера, в якій вся громада по-особливому відчуває себе однією родиною!

Отець Віктор висловив подяку семінаристу Олександру за його старання та відповідальність, а також свою радість з приводу того, що підростає нове покоління душпастирів, які будуть нести Боже Слово на Східні терени України.

Джерело: www.ugcc.dn.ua