ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

З 29 червня по 6 липня семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії пройшли тереотичний курс іконописної школи Радруж «основи богослов’я ікони»

З 29 червня по 6 липня семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії пройшли тереотичний курс іконописної школи Радруж «основи богослов’я ікони»
15 21:27 2020 0 коментарів 227 переглядів

З 29 червня по 6 липня семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії пройшли тереотичний курс іконописної школи Радруж «основи богослов’я ікони», лектор Соломія Тимо.

Данний курс - унікальна можливість поглибити знання про ікону. Якщо захоплюєтеся іконою, і хочете отримати якісну та захопливу подорож історичного розвитку іконописання та поступове богословське осмислення її в Церкві, то цей курс саме для вас.

Відгуки семінаристів:

Брат Вадим Поліщук: «Після закінчення семінарійної навчальної сесії я дізнався про можливість навчатися на онлайн-курсі "Основи богослов'я ікони" й одразу вирішив брати участь. Мені стало цікаво розширити свої знання про ікону й отримати досвід навчання в іншій навчальній інституції.
Курс проходив в онлайн форматі у зручний вечірній час, тому ми мали багато часу на опрацювання літератури, яку рекомендувала нам пані Соломія Тимо – викладачка курсу, яка зуміла майстерно передати авдиторії свої знання та досвід.
Тому, дружня атмосфера в групі, широкоосвічений і досвідчений викладач в сумі дали цінний досвід навчання в новому навчальному закладі та головне – знання, а отже можу висловити велику вдячність ректорату Семінарії та Іконописній школі УКУ "Радруж" за цю можливість.»

Брат Ігор Дмитришин:
«Для себе відкрив глибший сенс ікони. Курс надав безліч цікавої інформації про те, як виникала історично ікона, її богословське значення. Вразило жіночі праобрази та огляд Гладелупськоі ікони. Дуже цікаво було, коли розглядали ікону в час катакомбної Церкви. Вчилися розрізняти де справді ікона. Виявляється давні язичницькі художні витвори, якщо не знати нюансів, можна переплутати із християнськими».

Бр. Маркіян Буняк: «Курс "Основи богослов'я ікони" вважаю корисними не лише для осіб, що планують бути іконописцями чи богословами, але і кожному, хто хоче поглибити своє духовне життя. Адже особисто для мене цей курс наново відкрив ікону. "Це не просто витвір мистецтва, тут немає місця для хаосу. Кожен жест, колір, контур розповідає про життя та велич зображеної особи чи події" - сказала пані Соломія. Ніколи так глибоко не переживав споглядання ікони, як із знаннями, що отримав під час проходження курсу. Викладачка не просто розповідала теорію, вона наповнила її своїм пережиттям та досвідом зустрічі з Богом в іконі. Без сумніву скажу, що цей курс відкрив для мене досі незнаний, але такий глибокий світ ікони.»

бр. Ігор Дмитришин