ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо владику Йосифа (Міляна) з уродинами!

Вітаємо владику Йосифа (Міляна) з уродинами!
05 22:42 2020 0 коментарів 1296 переглядів

Сьогодні, 6 липня 2020 р. Б., свої уродини святкує владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської архиєпархії. З цієї нагоди вся семінарійна спільнота щиро вітає владику Йосифа!

Преосвященний Владико, у День Вашого народження дозвольте побажати Вам великого Божого миру і радості, міцного здоров’я, необхідних Божих дарів і благодатей для здійснення Ваших архипастирських обов’язків. Нехай Божа благодать завжди кріпить, допомагає та підтримує Вас.

Прийміть від нашої спільноти подяку за Вашу батьківську опіку і підтримку, які здійснюєте для нашої семінарії. Хай Господь щоденно благословляє Вас, винагороджує за ревне служіння і провадить Своїми дорогами. А Пречиста Діва Марія повсякчасно оберігаючи, неустанно молиться і заступається за Вас. Нехай Господь сотворить Вам многії і благії літа!

Спільнота КТДС

Коментарі


Ігор Матушевський Ігор Матушевський (06.07.2020 12:30)

Високопреосвященний Владико Йосифе, прийміть сердечні вітання від спільноти Фонду Святого Володимира. Хай цей день Ваших Уродин стане відліком найсвітліших, найтепліших, найщедріших, повних любові і миру днів Вашого життя. Бракує нам у Львові Вашої веселості, доступності і щирих порад. Многая Вам і благая Літа! З любов'ю в Христі і проханням про молитву Ігор Матушевський Леся Крип'якевич Оксана Голубко Марко Калиняк Леся Бачинська Всеволод Чума Олесь Манько Адріана Огорчак

Роман і Леся, Соломія-Іванна, Володимир, Маркіян Іванчук Роман і Леся, Соломія-Іванна, Володимир, Маркіян Іванчук (06.07.2020 10:15)

Преосвященний владико Йосифе! Сім‘я Іванчуків долучається до всіх якнайкращих привітань з нагоди Ваших уродин. Многих Вам літ у здравії! Нехай Всемилостивий Господь обдаровує Вас усіма щедрими дарами! І кріпить Вас! Дякуємо Господу за дар Вашого життя і пастирського служіння!