ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо о. Єроніма з 55-літтям

Вітаємо о. Єроніма з 55-літтям
22 09:33 2020 0 коментарів 587 переглядів

Сьогодні, 22 червня, вся наша семінарійна спільнота: отці, брати та сестри щиро вітає нашого багаторічного духівника єрм. Єроніма з днем народження!
Отче Єроніме, хочемо Вам подякувати за те, що колись Ви прийняли запрошення стати духівником семінарії, яка щойно починала своє існування. Висловлюємо Вам вдячність за глибокі духовні науки, розмови, які допомагають нам провадити духовне життя та ставати все ближчими до Христа. Спасибі Вам за приклад служіння Богові та ближньому, який подаєте нам щодня.
Окрім того, хочемо побажати Вам осягнення досконалості у Божих чеснотах віри, надії, любові та моральних чеснотах розсудливості, справедливості, мужності та стриманості! Нехай Божа благодать наповняє Вас та допомагає подолати будь-які труднощі!
Многая і благая літа!

Спільнота КТДС

Коментарі


 Щирі вітання духіанику о. Єроніву! Щирі вітання духіанику о. Єроніву! (22.06.2020 11:43)

Дякую сьогодні Богу за Дар життя мого духівника і наставника о. Єроніма, який більше 20років провадить духовно і направляє на дорозі життя, яка веде до Господа. Щиро вітаю від себе і всієї родини,невідємною частиною якої він для усіх нас є! Нехай Господь благословить нашого дорогого отця щедрими благами земними і небесними! Многих і благих літ! Молимся за вас і дуже любимо! З нетерпінням чекаємо Вашого приїзду і повернення! Дякую Богу що Ви є! Дуже скучаємо за Вами! З найщирішими вітаннями і молитвою завжди за Вас родина Підручних -Деркач.