ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

ПІДДИЯКОНСЬКІ СВЯЧЕННЯ БРАТІВ VI-ГО КУРСУ

ПІДДИЯКОНСЬКІ СВЯЧЕННЯ БРАТІВ VI-ГО КУРСУ
20 23:18 2020 0 коментарів 1040 переглядів

20 червня у стінах Київської Трьохсвятительської семінарії відбулося поставлення братів VI-го курсу у чин свічконосця, читця, співця, а також поставлення у піддиякони, які уділив преосвященніший Владика Йосиф (Мілян) єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Поставлення відбулося перед початком Великої Вечірні, яку очолив архиєрей у співслужінні з ректором семінарії та отцями настоятелями.

Опісля вечірні владика звернувся до братів та наголосив на тому, що випускники мають велику місію нести Бога людям, у сучасному світі, який розвиває зневіру до Церкви, що в свою чергу робить це завдання ще важчим. Також єпископ наголосив на важливості свідчення Христа своїм життям, що дозволить показати, що Бог живий і він готовий підняти людину з її найбільших упадків.

Далі зі словом подяки до владики звернувся прот. Петро Жук (ректор КТДС), де подякував владиці за те, що як він відкрив двері семінарії для братів-випускників 6 років, тому так і сьогодні він відкриває двері благодаті Духа Святого з прийняттям першого ступеня священства.

З подячним словом від братів виступив брат Назар Шевчук, де подякував владиці за уділенні свячення та висловив прохання про молитву, щоб достойно звершити слова Христа «у малому ти був вірний, поставлю тебе над великим»(Мт 25,21). 

бр. Микола Дзюрах VI курс