ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вечір пам'яті Тараса Шевченка у стінах КТДС

Вечір пам
08 21:53 2020 0 коментарів 994 переглядів

8 березня 2020 р. Б., в першу неділю Великого Посту, в храмі Пресвятої Тройці Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбувся вечір пам'яті видатного поета, письменника і художника, великого пророка та Кобзаря українського народу - Тараса Григоровича Шевченка.

Вшанування великого українського митця було проведено спільними зусиллями парафіян храму Пресвятої Тройці, які брали активну  участь разом зі своїми дітьми,  та семінаристів КТДС  під керівництвом  пані Тетяни Стефанишин, регента семінарійного хору, яка була головним постановником події. На заході були майстерно виконані такі твори Тараса Шевченка як "Заповіт", "Реве та стогне Дніпр широкий", "Думи мої" та інші, а також лунало багата рядків з віршів Кобзаря. Усі присутні прониклись духом Тарасового слова, застановились над ним, відчули велич таланту українського Кобзаря.

На завершення заходу,  ректор семінарії отець Петро Жук звернувся до всіх присутніх із словом, у якому наголосив на важливості вшановування Великого кобзаря тому, що Тарас Шевченко був не тільки поетом чи художником,  а насамперед він був пророком, який бачив рани, біль та всю журбу свого народу і який співпереживав з ним, не погоджуючись з його становищем.

     «Любіть Україну свою»

бр. Руслан Бутенко, ІІ курс КТДС