ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Тематичні (інформаційно-просвітницькі) відвідини студентів 6 курсу КТДС у Верховну Раду України.

Тематичні (інформаційно-просвітницькі) відвідини студентів 6 курсу КТДС у Верховну Раду України.
05 21:34 2020 0 коментарів 599 переглядів

5 березня, семінаристи 6 курсу разом з о. Олексою Петрівом, мали можливість бути у стінах Верховної Ради України. Під час екскурсії нас ознайомили з історією та сучасним станом українського парламенту, дізналися про внутрішнє його життя, де і в яких умовах працюють депутати і де під час перерви, народні обранці обговорюють рішення між собою та дають інтерв’ю.

Також цінними і цікавими є архітектурні особливості будинку пленарних засідань Верховної Ради України, разом з реліквіями що в ній знаходяться: Прапор Незалежності України, Акта проголошення незалежності України і Конституції України, та картиною «Державотворення».

Брати походу зустрічі дізналися про політичний устрій України та його складові, отримали інформацію про розміщення у сесійній залі політичних фракцій і груп, організацію роботи парламенту, основи законотворчого процесу, та поточну роботу народних депутатів України.

Наприкінці зустрічі, о. Олекса наголошував семінаристам про те, що їх завданням не є знати все про політику, адже це справа народних депутатів, проте важливо бути обізнаним в основах політики, задля того щоб знати як правильно функціонує держава та уряд.

бр. Михайло Іванюк, VI курс.