ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Лікар – руки Божі на землі

Лікар – руки Божі на землі
04 15:39 2020 0 коментарів 566 переглядів

4 березня 2020 року брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, На чолі з о.Віталієм Воєцою, викладачем семінарії, а також медичним капеланом, мали виїзну лекцію до Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1. Вже вкотре брати-семінаристи, які навчаються на п’ятому році семінарії, мали нагоду зустрітися з медичним персоналом та пацієнтами цієї лікарні у рамках курсу Пасторальної медицини. Метою даної лекції є навчити майбутніх священиків роботи з хворими, їх сім’ями та медичним персоналом.

Лікар, як добрий фахівець це руки Божі на землі, які дають надію та впевненість. У цьому сьогодні переконалися брати, п’ятого курсу, ходячи коридорами лікарні відвідуючи різні відділення, спостерігаючи за роботою медичного персоналу та спілкуючись із справжніми фахівцями отримували безцінний досвід професіоналізму, любові та турботи яку побачили від лікарів даної лікарні.  

Протягом перебування в лікарні семінаристи мали нагоду зустрітися з головним лікарем Юрієм Олександровичем. Спостерігати за реальною операцію, через спеціальне вікно, а також відвідали справжню реанімацію та ознайомилися з багатьма позитивами та викликами даного відділення. Відвідуючи відділення анастазіології та терапії новонароджених, було продемонстровано, де і як лікарі борються за новонароджених дітей, які народилися у шість і менше місяців. Справжній майстер клас показали інтерни-травматологи під керівництвом досвідченого лікаря пана Олександра, які накладали гіпс на руку з переломом. Також було відвідано багато відділень та проведено цікавих зустрічей з дуже чудовими людьми і їх неповторними історіями як серед дітей-пацієнтів так і серед персоналу. Зі слів брата Ігоря: «це було неначе реколекції, де ти розумієш власну неміч без Бога та без тих людей які тебе оточують», зокрема лікарів, які як руки Божі дають тобі надію. Ми багато чого побачили, навчилися і плануємо отримані навички, використовувати у священичому служінні!

бр. Олександр Француз, V курс