ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

5 цікавих ідей на піст

5 цікавих ідей на піст
03 11:06 2020 0 коментарів 1066 переглядів

Піст. Це слово відчувається лише у Великому пості, але є річ, яка ніколи не відчувається виконаною: це тримати в порядку своє психічне та духовне здоров’я у Великому пості. Якщо ви  хочете мати не звичайний піст, то пропоную вам 5 ідей, як його поглибленіше провести його:

  1. Спробувати постити від бажання бути богом. Наші жертви і пости не служать для Бога, але для кожного з нас. Не думаймо, що те солодке, яке ми з’їмо чи перегляд новин на сторінці в Інстаграмі чи Фейзбуці збільшить наше перебування у пеклі. Найбільшою жертвою є відновити розуміння, яке ми маємо про Бога, вважаючи, що Він шукає будь-якої нашої помилки, щоб відкинути нас від своєї любові, бо тоді те, чого навчав Ісус буде знову відкиненим.
  2. Спробувати постити від того, щоб відмовлятися від того добра, яке нам посилає Бог.  Нам потрібно приймати Бога в ласках, які Він посилає, чи лише в стражданнях? Я залишаюся відкритим на Його ласки, чи концентруюся більше на своїй жертві, ніж на його милосерді?
  3. Спробувати постити від порівнянь себе з іншими. Жертви є легкими в деяких моментах нашого життя. Ми можемо пригадати деякі епізоди з нашого життя, в яких було дуже легко відмовитися від певної їжі, поганої звички, більше молитися, або постановити собі приймати холодний душ. Але забуваючи, що у всьому є насправді  благодать Божа, а не наше бажання бути доброчесним чи добра воля. Все є благодать і любов Божа!
  4. Спробувати постити від утікання того, що пробуємо( ще краще  від  що знаємо). Немає нічого поганого пробувати різні речі, ми є люди. Ми не хочемо пробувати гнів, обжерливість, похіть, заздрість, гордість, скупість… але насправді правда полягає в тому, що вони існують лише тому, що ми ними живемо. І якщо ми розділяємо все з Господом, слухаємо щоб пізнати себе, зрозуміти себе і любити краще.
  5. Спробувати постити від тривог цієї епохи. Спробуйте довірити своє життя у руки Божі, відкинути страх, спрямувати свій погляд на Божу любов.  Дозволити Ісусові визволити мене від всіх турбот нашої епохи.

Якщо цього Великого посту  хочете постити не лише на хлібі і воді, чи відкидаючи продукти, які вам найбільше подобаються, надіюся, що ці ідеї зможуть бути вам корисними. Проживіть цей піст, як жоден попередній.

 Джерело:https://it.aleteia.org/2020/02/27/5-idee-geniali-se-non-volete-digiunare-a-pane-e-acqua/?utm_campaign=Web_Notifications&utm_source=onesignal&utm_medium=notifications

Коментарі


(24.03.2020 00:09)

Сконцентровано і дуже влучно. Головне та важливе, про що не завжди замислюєтесь.