ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч семінаристів КТДС з Тамарою Швець - дружина Віктора Швеця, героя Небесної Сотні.

Зустріч семінаристів КТДС з Тамарою Швець - дружина Віктора Швеця, героя Небесної Сотні.
27 19:47 2020 0 коментарів 879 переглядів

27 лютого із спільнотою КТДС зустрілася  Тамара Швець - дружина Віктора Швеця, героя Небесної Сотні. Вона поділилась спогадами подіями на Майдані 2014 році.

 

Віктор Швець був військовим, маючи старий військовий одяг, разом із дружиною допомагали людям на Майдані». Зі слів Тамари, Київський Майдан - це місто в місті із своїм внутрішнім порядком. Кожен мав свої функції: готування їжі, охорона та ін. На майдані п’яних не було, охорона таких не пропускали.

19 січня, каже Тамара: було не водохреща, а було вогнехреща. Відбувались жахливі події, жорстокі, коли молодих людей з майдану, які були без свідомості, Беркутівці продовжували побиття. Коли бачила людей похилого віку 60-70 років, які були знесилені, підперті під стіни, побиті.

 

О 22:37 дзвінок, останні слова Віктора: «зі мною все гаразд». Коли підтвердили смерть чоловіка Тамари Швець, вона не зупинилась, продовжувала боротись. Була волонтером на Майдані. Мала конфлікти із противниками Майдану. Цинізм тих людей, за словами Тамари, дуже великий.  Були погрози, спроби підкупу, однак противникам цінностям Майдану не вдалось залякати Тамару. Пройшовши через тернистий життєвий шлях, пані Тамара виробила в собі міцний характер, тому не боїться говорити правду, яка б не була перед нею людина. До сьогодні захищає правду про «Майдан», за що помер її чоловік Віктор Швець.

бр. Ігор Дмитришин VI курс