ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Починаємо святкування з нагоди 10-річчя відродження семінарії

Починаємо святкування з нагоди 10-річчя відродження семінарії
11 21:51 2020 0 коментарів 1272 переглядів

11 лютого 2020 року Божого Великою Вечірнею з Литією розпочались святкування семінарійного свята Трьох Святителів. Велику Вечірню очолив владика Степан Сус, куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа,  у співслужінні з ректором КТДС отцем Петром Жуком, префектом з дисциплінарної частини отцем Інокентієм Волошиним, префектом з навчальної частини отцем Романом Островським, духівником семінарії отцем Єронімом Івашковим та отцем Річардом Су.

Особливу молитовну атмосферу під час богослужіння створював спів семінарійного хору під диригуванням пані Тетяни Стефанишин. Свято Трьох Святителів щороку стає днем, що єднає всю спільноту - отців, братів та сестер - навколо приготувань і святкувань. В цей день ми завжди можемо відчути, що ми не просто спільнота, а справжня сім'я. 

Після Великої Вечірні до усіх присутніх з вітальним словом звернувся ректор семінарії отець Петро Жук. Отець-ректор висловив владиці подяку за увагу, яку він приділяє нашій спільноті, підкресливши, що владика не лише живе недалеко від семінарії, але й своїм серцем є завжди поруч зі спільнотою. Після Вечірні всі вирушили до трапезної, де розділили спільну вечерю, після якої розпочалась святкова Велика Утреня, яку очолив отець Єронім Івашків. 

Одразу після Великої Утрені в храмі Пресвятої Тройці розпочались молитовні чування. На початку чувань до братів звернувся з короткою наукою отець Річард Су, ТІ.  Під час чувань семінаристи розважали над Святим Письмом, молились та співали духовні пісні і в такий спосіб приготовлялись до святкових богослужінь, які розпочнуться зранку наступного дня.

бр. Володимир Троцишин, IV курс КТДС