ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Йорданські відвідини у семінарії

Йорданські відвідини у семінарії
10 15:19 2020 0 коментарів 685 переглядів

«Хто вас приймає, мене приймає» (Мт 10,40).

Коли в Йордані хрестився Ти, Господи, Троїчне явилося поклоніння: бо Родителя голос свідчив Тобі, возлюбленим Сином Тебе називаючи; і Дух у виді голубинім засвідчив твердість слова. Явився Ти, Христе Боже, і світ просвітив, слава Тобі.

Після ігнатіанських реколекцій, ректор духовного навчального закладу прот. Петро Жук провів йорданські відвідини у семінарії. Такі відвідини є особливими кожного року, адже це час, в якому настоятель має хорошу можливість навідатися до семінаристів у світлі різдвяних свят, приносячи благу вість та освятити помешкання в час великої радості, оскільки отець Петро є викладачем катехитичних предметів, то це завжди мотивує братів до повторення катехизмової частини і пам’ятаючи правди віри істинного християнина.

Через священика, під час спільної молитви, Господь Бог щедро благословить дім та осіб у ньому проживаючих. У такий спосіб до помешкання, до родини приходить сам Ісус Христос. Бо йорданська вода – це символ очищення, який Він сам нам дав. Якщо інші, що приходили хреститися до Івана, зайшовши у води Йордану, очищувалися, то Христос не мав такої потреби. Але, увійшовши до води, Він сам її очистив. І до сьогодні ті води, які  благословляють священики в часі Богоявлення, є тими самими очищеними, освяченими Ісусом Христом водами, як і в час його хрещення в річці Йордан.

На завершення прот. Петро Жук поблагословив на успішне навчання кожного із семінаристів.

Медіа-центр ім. св. арх. Гавриїла