ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Фестиваль "Княжа коляда" вже вдруге відбувся в стінах КТДС (ДОДАНО ВІДЕО)

Фестиваль "Княжа коляда" вже вдруге відбувся в стінах КТДС  (ДОДАНО ВІДЕО)
02 14:19 2020 0 коментарів 668 переглядів

01 лютого 2010 року Божого в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії вже вдруге відбувся фестиваль колядок "Княжа коляда".
Цього року в фестивалі взяли участь такі колективи : Народний хор "Княжичанка" (село Княжичі), хор "Коралі" (місто Вишгород), Маленький хор Василія Великого (місто Київ), гурт "Метаноя" (КТДС).

На початку фестивалю до всіх присутніх з вітальним словом звернувся ректор КТДС та настоятель храму Пресвятої Тройці отець Петро Жук. Отець Петро наголосив на тому, наскільки важливими є Різдвяні традиції для нашого народу. "Наш народ так родинно, в родинному колі зустрічає Різдво. Ми звикли, що родина - це наші ближні, ті що живуть в нашому домі, але Христос прийшов на те, щоби з кожної маленької родини народити велику родину християн - тих, які в Його ім'я будуть хрещені, Його ім'ям будуть спасенні... Радість різдва усіх нас поєднює. Неважливо, з яких сімей ми походимо, до яких громад ми відносимося. Радість Різдва нашого Господа Ісуса Христа долає всякі перешкоди", - підкреслив проповідник.

Гості та учасники фестивалю мали можливість почути традиційні українські колядки у виконанні хорових колективів, а також старовинні колядки в новому, сучасному аранжуванні.
Також під час фестивалю був представлений вертеп від парафіян храму Пресвятої Тройці в Княжичах. Особливістю цього вертепу стало те, що діти разом з батьками брали участь і в його приготуванні і в самому дійстві.

"Княжа коляда" є продовженням грандіозних фестивалів коляди, які здавна проходять на Заході України, з яких найбільшим є "Велика Коляда". Існує багато різних фестивалів, але головна мета в них єдина - прослава новонародженого Христа.

Дякуємо усім, хто долучився до організації фестивалю, усім гостям та виконавцям. Завдяки людям, які так чисельно прийшли, щоб прославити Бога, ми могли відчути справжній дух Різдва.
З нетерпінням чекаємо наступного року, щоби знову всі разом ми могли підтримувати старовинні традиції нашого народу!

Медіацентр святого Гавриїла 

КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=PgdlpoCkiLs&t=1012s