ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До семінарії завітали сестри Згромадження Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії (ОПДМ)

До семінарії завітали сестри Згромадження Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії (ОПДМ)
Листопад 17 13:11 2018 0 коментарів 645 переглядів

У суботу 17 листопада 2018 р. Б. до нас завітали сестри Згромадження Святого Йосифа  Обручника Пречистої Діви Марії (ОПДМ). Сестри Стефанія і Мар’яна представляли збірку творів о. Кирила Селецького, яка була видана на честь століття відходу до вічності отця.

Презентація почалась із вступного слова о. Інокентія Волошина, а потім розповідь про о. Кирила вже продовжила сестра Стефанія. Сестра розповіла про дитинство, цікаві факти з життя та служіння о. Селецького в селі Жужеляни (тоді с. Жужель, Сокальського повіту) Сокальського району, Львівської області.

О. Кирило Селецький служив у Перемиській Єпархії УГКЦ і його вважають одним з перших співзасновників жіночого апостольського монашого згромадження в Галичині: Згромадження Сестер Служебниць Пречистої Діви Марії (1892), а також Згромадження Сестер Св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії (1898).

Завершилась презентація спільною молитвою, а також сестри св. Йосифа урочисто подарували збірку творів о. Кирила Селецького і цим доповнили бібліотеку КТДС.

На даний час триває беатифікаційний процес слуги Божого о. Кирила Селецького, який розпочався 11 липня  2009 р. Б.

 Андрій Тимчук, І курс

32137