ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В КТДС відсвяткували храмовий празник

В КТДС відсвяткували храмовий празник
08 21:36 2020 0 коментарів 515 переглядів

Святкування почались з молитви Утрені та Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Преосвященніший владика Степан Сус. Як наголосив Архиєрей, згадуючи у проповіді промовистий приклад з життя американського атеїста, який після навернення став одним із активних членів парохіяльної спільноти, саме парохіяни мають велику можливість промовляти, євангелізуючи, до світу. Владика Степан наголосив на «дивності» Божого Задуму щодо нас, риторичним запитанням: «хто б міг подумати 10 років тому, що сьогодні ми прославлятимемо Бога у цьому величавому храмі?». Після завершення Літургії отець Петро Жук ректор семінарії, сердечно подякував усім, хто долучився до святкування нашого храмового празника, зробивши це свято ще теплішим для усіх нас. Традиційно, вийшовши з храму, спільнота семінаристів КТДС та парохіяни Трьохсвятительської парохії у Княжичах зробили пам’ятне фото на фоні фасаду семінарійного храму.

Другий етап святкування або парафіяльне «аґапе» розпочалось для всіх присутніх молитвою та благословенням кир Степана. Упродовж кількох щасливих годин вся спільнота Святотроїцького храму УГКЦ у Княжичах святкувала, спілкувалась, співала пісень та частувалась.

Ще апостол Павло у посланні до Филип’ян писав:

Радуйтеся завжди у Господі; знову кажу: Радуйтеся! Хай ваша доброзичливість буде всім людям відома. Господь близько!  Ні про що не журіться, але в усьому появляйте Богові ваші прохання молитвою і благанням з подякою.  І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі.

Радіючи, сьогодні, завтра з наснагою готові й надалі нести Слово Боже світу та працювати на ще більшу Славу Божу.

Дякуємо усім хто розділив з нами це свято, усім, хто долучився до розбудови храму матеріально чи молитвою, нехай Господь у Тройці Єдиний благословить вас усім необхідним для того, щоби ще певніше крокувати до Небесної Оселі разом!

Бр. Павло Лоєк, VIкурс КТДС