ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Визволення

Визволення
18 13:06 2022 0 коментарів 1835 переглядів

Знаємо з Святого Письма, що Господь дав обітницю Аврааму, яку виконав. Його потомство стало численним народом. Пізніше Бог здійснить ще одну обітницю, яку  Він обіцяв Аврааму. Бог дасть землю цьому народові. Дорога до цього буде довгою та дуже важкою, але вона починається таким Божим даром, як звільнення, визволення з важкого становища. Бог засуджує будь-яку форму рабства чи гніту одного народу іншим. Отож маємо вірити. Наша віра не повинна відноситися лише до самого існування Бога, але передовсім до Його діючої присутності в історії, його спасенної всемогутності та його незмінної вірності обітницям.
.
У книзі Виходу 15, 1-21  пізніше читаємо про вибух радості та святкування після завершення цієї нелегкої пригоди - це  спонтанна реакція на звільнення від небезпеки та прославлення того величного діла, яке Бог вчинив сильною рукою.
.
Ми ж, Український народ, перебуваємо вже на своїй обітуванній землі, ми боримося за свободу, яку маємо від самого Бога. То чи можемо сумніватися в тому, що Господь не виведе нас від цього гніту, що нам чинить російська влада? НІ! "Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» (Єф.6:12). Ми боремось за те, що нам дароване Богом.
.
У час посту готуймо себе зустріти Воскреслого Христа, готуймося зустріти нашу з вами перемогу!


бр. Андрій Кремза, V курс