ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Працюймо так, ніби все залежить від нас, молімося так, ніби все залежить від Бога

Працюймо так, ніби все залежить від нас, молімося так, ніби все залежить від Бога
14 12:32 2022 0 коментарів 213 переглядів

А що зараз взагалі робити?

Останнім часом, бачу, що люди трішки розгубилися(як і я). І вони мають на це повне право. До війни ніхто не готує, на уроках та парах не вчать. Це саме ті події, які, можеш досвідчити лише вживу.

Безкінечні новини, постійні потоки інформації з telegram, viber, facebook, офф. сайтів - це не вихід. Це поглиблення стресу, страху, паніки, бездіяльності, самотності. Бути політиками, військовими, дипломатами, які знають, як краще - також не вихід. Це втручання у справи, в яких ви не є компетентними.

Але вихід є. Просто щось робити. Робити те, що у вас виходить найкраще або займатися вашою "сродною працею", або просто тим, що зараз потрібно. Готувати їжу, плести сітки, бути терроборонцем, бути добровольцем, бути волонтером, сортувати одяг, молитися, роздавати їжу, підтримувати людей, співчувати їм - зараз роботи чимало для кожного. "Жнива - великі, а робітників мало"(Лк. 10:2).

Україна зараз - це неймовірний приклад спільноти. У спільноті кожен має свою функцію, свою роль, завдання. Давайте будемо тією спільнотою, тим тілом Христовим, в якому кожен є невипадково. "Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, — так і Христос"(1 Кр. 12, 12).

«Працюймо так, ніби все залежить від нас, молімося так, ніби все залежить від Бога» (Любомир Гузар).


бр. Богуслав Барна, І курс