ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ключ до перетворення України знаходиться у ній самій

Ключ до перетворення України знаходиться у ній самій
14 12:24 2022 0 коментарів 240 переглядів

Великий руский мір? Що означає цей руский мір?

Руский мір у голові мешканців росії – ми всі помремо, але вступимо у війну, і попадемо до раю, а вороги до пекла. Адже вороги завжди не праві і вони нічого не розуміють, ми жертвуємо власним життям аби спасти їх від невірства. Руский мір має бути у цілому світі. Центром руского міра має стати три братські народи (росія, Білорусь та Україна). Адже це не лише братські народи, а й православні брати – яких також потрібно рятувати. Це думка російського населення та пропаганди.

Що насправді несе за собою руский мір, та як він виглядає для вільної людини ? Спасіння православних братів шляхом війни дещо дивно чи не так?

Руский мір – це утопія. Утопія – це ідеальне суспільство у якого немає емоцій.

Руский мір – це відмова від ліберальних ідей, людина не має власної цінності – лише утопія та тоталітарна імперія. На схід України у 2014 році росіяни прийшли визволяти російськомовне населення, тим самим вони керуються й сьогодні.

Тоді як цього позбутися ?

Вільна українська нація запанує тоді коли у нас буде культурна та інформаційна стіна. Мабуть найкращою відповіддю на всі питання послугує послання митрополита А. Шептицького «Як будувати рідну хату».

Сьогодні можна сказати що це не послання а добре продумана інструкція. Найголовнішим критерієм будівництва власної держави – стає родина.

"Ключ до перетворення України знаходиться у ній самій. Нам важко змінити зовнішні обставини, проте в нашій волі змінити себе.", - Митрополит Андрей Шептицький.


бр. Дмитро Сорокопуд, ІІ курс