ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Об'єднання

Об
07 18:38 2022 0 коментарів 277 переглядів

Протягом цього тижня відбулося багато подій, які нас згуртовують. По всій території нашої країни ми почали об'єднуватися задля перемоги над ворогом. Кожен з нас сьогодні тримає фронт війни у свій спосіб. Бачимо воїнів, які дають відсіч лютому ворогу, який нищить все, що ми разом побудували в нашій державі.
.
Сьогодні ми допомагаємо вистояти нашій Батьківщині. Хтось це робить на інформаційному просторі, тобто пише різного роду пости, які підтримують дух наших людей, хтось збирає гуманітарну допомогу для наших військових та для тих, які перебувають у скрутному становищі, інші у духовний спосіб боряться проти всіх помислів диявола, щоб нічого поганого, що він замислив не відбулося.
.
Кожен з нас сьогодні справді є отим воїном, який бориться проти загарбника, вірить у нашу перемогу і робить для цього все необхідне. Не можемо сьогодні говорити про те, що хтось робить більше, а хтось робить менше. Бо те, що робить кожен з нас є надзвичайно потрібним задля перемоги.
.
З історії ми знаємо багато прикладів українців, які робили все необхідне для миру, злагоди та добра у цьому світі. Таким прикладом є священик Яким Сенківський що народився на Тернопільщині в с. Гаї Великі, який своєю любов'ю перемагав зло. Він говорив, що не можна перетворюватися на своїх ворогів, не потрібно, щоб злоба роз'їдала нас з середини. О. Якима більшовицькі нелюди замучили і зварили в казані. Так з любов'ю у серці він загинув.
.
Сьогодні, один з наших воїнів сказав, що йому шкода тих молодих хлопців, яких їхній президент посилає на війну в Україну. Бачимо, як любов справді перемагає зло, яке зараз може засісти у нашому серці. Молімося щиро за навернення наших ворогів та не пускаймо зло у наші серця.
.
З моменту війни ми усвідомили, яка велика сила об'єднання. Тепер коли ми йдемо до перемоги і ми обов'язково її здобудемо, маємо пам'ятати про те, що разом ми є сила, не зважаючи ні на які загрози. Не панікуймо, об'єднуймося кожен у свій спосіб, ми знаємо, що нам є за що боротися. З НАМИ БОГ!

бр. Андрій Кремза, V курс